Formirane odgojne skupine projekta „Aktivni roditelji za aktivnu zajednicu“

Podijeli:

CTR – Razvojna agencija Brodsko-posavske županije u suradnji s partnerima (LAG Posavina, Općina Brodski Stupnik i Volonterski centar Slavonski Brod) provode projekt “Aktivni roditelji za aktivnu zajednicu” koji je financiran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda u sklopu programa 2007.-2013. Projektom će se unaprijediti vještine i znanja 90 nezaposlenih roditelja koji će tijekom provedbe projekta imati mogućnost zbrinjavanja djece u igraonicama s programima usmjerenim prema intelektualnom, kreativnom i psihološkom razvoju djeteta.

Kako bi se ostvarila svrha projekta, tijekom provedbe će se provesti čitav niz aktivnosti koje uključuju edukativne aktivnosti u svrhu jačanja konkurentnosti nezaposlenih roditelja na tržištu rada, s ciljem podizanja ekonomske aktivnosti u mladim obiteljima u ruralnim područjima, te stvaranje pravnih i materijalnih preduvjeta za rad s predškolskom djecom, u smislu osnivanja igraonica za djecu predškolske dobi na području LAG-a Posavina.

U svrhu informiranja javnosti objavljujemo formirane odgojne skupine po lokacijama na području LAG-a Posavina (Brodski Stupnik i Stari Slatinik):

Općina B.Stupnik (Brodski Stupnik)

1.    Gabriel Šoštarić
2.    Gabrijela Mandir
3.    Luka Cindrić
4.    Lovro Klarić
5.    Ana Kralj
6.    Josip Hrvojević
7.    Lana Paun
8.    Filip Dražić
9.    Anja Sertić
10.  Petra Vološčuk
11.  Dora Petrović
12.  Teo Sertić
13.  Katja Dražić
14.  Petra Kralj
15.  Antonio Mandir
16.  Emanuel Šoštarić
17.  Dora Cindrić
18.  Kristijan MišljenovićMrgan
19.  Karlo Plažanin
20.  Filip Klepić
21.  Tin Brezić
22.  Julija Pemper
23.  Jakov Medved
24.  Petar Aničić
25.  Ivan Siroglavić

LISTA ČEKANJA

1.   Valerija Martić
2.   Juraj Matanić
3.   Mateo Vrzić
4.   Emanuel Zupčić
5.   Leopold Kolundžić
6.   Marko Krištija
7.   Lucija Pavlović
8.   Kristian Buketa
9.   Marija Terezija Kolundžić

Općina B.Stupnik (Stari Slatinik)

1.    Antonio Škarica
2.    Zdravko Klašnja
3.    David Pranjić
4.    Petra Bednarski
5.    Marina Kočiš
6.    Niko Šprajc
7.    Ivano Miloš
8.    Ivona Senjak
9.    Borna Buđinski
10.  Paula Grgurević
11.  Karla Jozć
12.  Lucija Turković
13.  Petra Ćurčiija
14.  Valentina Kočiš
15.  Fran Prskalo
16.  Ema Marinac
17.  Marko Miloš
18.  Petar Bednarski
19.  Karlo Pranjić
20.  Eva Šprajc
21.  Anđela Senjak
22.  Laura Turković
23.  Magdalena Škarica
24.  Barbara Buđinski
25.  Gabriel Ćurčija

LISTA ČEKANJA

1.   Ema Prskalo
2.   Stjepan Blatančić
3.   Gabriel Gavran
4.   Ana  Kljajić
5.   Leon Halužan
6.   Fabijan Medved

Veličina fonta
Kontrast